Recent News
Duet idealny

Minecraft

Minecraft to jedna z najpopularniejszych gier wszech czasów, której fanami są zarówno dzieci jak dorośli. Swoje zapełnione serwery i dużą ilość sprzedanych egzemplarzy zawdzięcza między innymi różnym dostępnym trybom gry. Grając w Minecrafta możemy wybrać spokojne zwiedzanie świata lub zaciętą walkę o przetrwanie i mrożące krew w żyłach wyzwania. Mamy tu też całą plejadę postaci zarówno zwierzęcych (świnia, owca czy kurczak) oraz przedstawiających nieco inne stworzenia (creeper,ghast oraz zombie). Dostępne są także różne biomy i światy.

Lego

Klocki Lego natomiast to zabawka, która zdobyła serca chyba wszystkich dzieci, dziewczynek i chłopców. Pod pretekstem zabawy z dziećmi sięgają również po nią dorośli klienci. Lego to nie tylko budowanie według schematów, ale również możliwość by puścić wodze wyobraźni i działać kreatywnie. Klocki Lego dla dzieci stanowią wspaniały pomysł na prezent lub, wyjęte z szafy w dziecięcym pokoju, po prostu rozrywkę na deszczowy dzień.

Zestawy Lego Minecraft

Połączenie kultowej gry i popularnych klocków to chyba duet idealny zapewniający świetną zabawę najmłodszym i ich opiekunom, a także kształtujący umiejętność koncentracji i logicznego myślenia. Lego Minecraft od lat gości w pokojach naszych pociech zaskakując coraz ciekawszymi zestawami w miarę jak gra wypuszcza coraz to nowsze wersje, a w każdej z nich kolejne postaci i itemy do odkrycia.

Nowości w 2022

W 2022 Lego Minecraft wprowadza do sklepów kolejne nowe zestawy Znajdziemy tu pudełka zawierające mało elementów (Plaża żółwi), średnie ilości klocków ( Siedlisko lisów) oraz duże zestawy dla najbardziej zapalonych budowniczych (Czerwona stodoła).

Jednym z ciekawszych przykładów Lego Minecraft 2022 będzie Wioska lamy (21188) z takimi elementami jak lama, owieczka, pasterz, czy kowal. Znajdziemy tam też sześć ruchomych modułów, a największą ciekawostką jest umiejętność ogromnej lamy to “oplucia” wrogich najeźdźców.

Lego minecraft 2022, ten i wiele innych produktów wysokiej jakości w sklepie internetowym to również takie zestawy jak:

– Teren szkoleniowy

– Lodowy Zamek

– Bastion w Netherze

– czy Dom w grzybie.

News Reporter