Recent News
LEGO Minecraft 2022 – dużo nowości dla fanów gry!

Minecraft to jedna z najpopularniejszych gier i to od wielu lat. Nie ma w tym nic dziwnego, bo do gry przyciąga to, że rozgrywkę można prowadzić na mnóstwo sposobów. Każdy, kto choć raz w nią zagrał, ten wie, jak bardzo potrafi wciągać. Duże światy, mnóstwo zwierząt, groźne potwory, a przede wszystkim możliwość tworzenia kreatywnych budowli to tylko kilka z jej zalet. Dla wszystkich miłośników gry Minecraft powstała specjalna seria klocków LEGO, w której można znaleźć Steve’a, Alex i mnóstwo przeciwników. Rok 2022 uzupełnił te kolekcje o wiele nowości – w co warto się zaopatrzyć? 

Lego minecraft 2022 – tanio kupisz na portalu bee.pl – jakie nowości czekają na fanów gry? 

LEGO Minecraft 2022 to mnóstwo nowości, które zachwycą każdego fana tej gry. Dzięki tym klockom każdy może przenieść się w świat ukochanej rozgrywki i spotkać swoje ulubione postacie, pobawić się ze zwierzakami czy nawet zawalczyć z potworami. Z nowych zestawów ucieszą się zarówno dzieci, jak i osoby starsze. Nie zabraknie tu mniejszych budowli, z którymi poradzą sobie nawet dzieci w wieku 6 lat, ale znajdą się również takie zestawy, które mają ponad 1000 elementów. Dla małych dzieci na początek świetnie sprawdzą się te z mniejszą ilością klocków, aby mogły nauczyć się z nich korzystać. Są to na przykład: 

– LEGO 30432 Minecraft – Plaża żółwi 46 elementów 
– LEGO 21177 Minecraft – Zasadzka Creepera 72 elementy
– LEGO 21184 Minecraft – Piekarnia 154 elementy
– LEGO 21178 Minecraft – Siedlisko lisów 193 elementy
– LEGO 21180 Minecraft – Walka ze strażnikami 255 elementów
– LEGO 21179 Minecraft – Dom w grzybie 272 elementy

LEGO Minecraft – prawdziwa gratka i dla małych i dla dużych! 

Klocki LEGO Minecraft to świetna zabawka dla każdego i to niezależnie od wieku. Zestawy można łączyć ze sobą, aby rozbudowywać swoją zabawę i historię lub ustawiać je jako dekoracje na półce. Samo układanie sprawia niesamowicie dużo frajdy, a do tego rozwija kreatywność i wyobraźnię. To także prosty i przyjemny sposób na to, aby pomóc dziecku się wyciszyć lub samemu zrelaksować się po ciężkim dniu. Większe zestawy dobrze sprawdzają się także do wspólnego układania z rodziną i jest to bardzo ciekawy sposób na wspólne spędzanie czasu. 

News Reporter