Recent News
Lego – minecraft w realnym świecie

Świat, w którym nie ma koła. Kultowa gra minecraft od lat bije rekordy popularności wśród dzieci oraz wielu dorosłych. Oferuje różne światy i serwery, dzięki którym każdy znajdzie coś dla siebie. Cały w pikselach, wirtualny świat wciąga w zabawę, niejednokrotnie uczy, ale również zajmuje dużo czasu przed komputerem.

Lego – minecraft w realu

Klocki lego oferują wielbicielom minecrafta przeniesienie gry do realnego świata. Młodzi odkrywcy biomów mogą zbudować własne struktury z klocków lego oraz odgrywać scenki za pomocą dołączonych figurek. Rozwijają w ten sposób wyobraźnię przestrzenną, małą motorykę oraz koordynację ruchową. Doskonalą cierpliwość, dokładność oraz uczą się logicznego myślenia. Dzieci, uczestnicząc we wspólnej zabawie, nabywają umiejętności społeczne oraz kształtują relacje w grupie. Wyzwalają pokłady myślenia abstrakcyjnego, proponując coraz to nowsze scenariusze zabaw i gier. Dzięki nowym zestawom lego minecraft 2022 poszerzają swoje granice wyobraźni o kolejne wioski, budowle lub miejsca, tworząc nieznane dotychczas światy.

Co nowego w lego minecraft 2022

Klocki Lego minecraft 2022 rozszerzają wirtualną rzeczywistość o nowe, realne doznania. Dzieci mogą zbudować jeden z ulubionych światów nie tylko za pomocą myszki lub wskaźnika, ale w prawdziwym świecie. Niektóre zestawy klocków zawierają rzadkie moby, na przykład szkielet jeżdżący na pająku lub zombie na kurczaku, których spotkanie w na serwerze jest dla gracza nie lada gratką. Z nowych zestawów mogą powstać:

– wioska lamy

– czerwona stodoła

– lodowy zamek

– bastion w Netherze

– piekarnia

– plaża żółwi

– teren szkoleniowy

– królicza farma

– walka ze strażnikami

– dom w grzybie

– siedlisko lisów

– zasadzka Creepera

Klocki lego minecraft 2022 wspomagają dzieci w rozwoju, jednocześnie przybliżając znane z aplikacji światy bez szkodliwej elektroniki. Bawią i uczą jednocześnie, wspomagają manualnie oraz wyzwalają w uczestnikach zabawy duże pokłady wyobraźni. Znakomicie nadają się na prezent z okazji dnia dziecka, urodzinowy lub jako nagroda za dobre świadectwo. Zapełnią wiele deszczowych godzin wspaniałą zabawą.

News Reporter